DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz ve yükselebilmeniz için sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve erişilebilirliğinizi yükseltebilmek için çeşitli stratejiler geliştiriyoruz. Geleceğe yönelik detaylı analizlerin ve stratejilerin sizleri en iyi yere getireceğinin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

SEO HİZMETİ VE SEO DANIŞMANLIĞI

EGS Medya, sizlere arama motorlarında yükselmenin yollarını sunuyor. Arama motorlarında üst sıralara yükselebilmek ve internet dünyasında kendinizi hedef kitlenize daha iyi gösterebilmek için web uygulamalarımızla birlikte sizlere uzun vadeli ve kalıcı SEO hizmetleri ile danışmanlığı sunuyoruz. Arama motoru algoritmalarını devamlı olarak takip eden profesyonel kadromuz ve uzman ekibimiz sayesinde gelişmelerden asla geri kalmıyorsunuz.

UI & UX OPTİMİZASYONU

Çalışmalarınıza en uygun ve hedef kitlenize yönelik şekilde tasarımlar sunarak markanıza değer katmanıza yardımcı oluyoruz. EGS Medya dijital pazarlama ekibimiz, tasarım ekipleri ile koordine bir şekilde hareket ederek kullanıcı odaklı UI & UX optimizasyonları geliştirmektedir.

SEM (ARAMA MOTORU PAZARLAMASI / REKLAMLARI)

Arama motorlarında sizleri üst sıralara taşıyarak hedef kitlenize yönelik ürün ve hizmetlerinizi sunabilmeniz için reklam giderlerinizi minimum seviyede tutuyoruz. Reklam için ayırmış olduğunuz bütçenizi alt seviyelerde tutarak en üst düzey verimliliği sağlıyoruz. Bu süreç içerisinde rakiplerinizin de detaylı analizlerini çıkartıyoruz.

DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU

Dijital dünyada yalnızca ziyaretçi sayılarınızı ve yoğunluğunuzu baz alarak hareket etmiyoruz. Bizler için ziyaretçilerin yoğunluğu kadar çalışmalarınıza ne derece önem verdikleri ve ne şekilde yaklaştıkları da önemlidir. Ziyaretçilerinizin sayısını ve sizlere sağladığı katkıyı dengeleyerek bir uyum yaratıyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

Sosyal medya reklamları; uygun bütçeleri, yüksek dönüşüm oranları ve etkili sonuçları ile markanızın pazarlama ihtiyaçlarına farklı ve nokta atışı çözümler sunuyor. EGS Medya olarak; markanızın ya da ürünlerinizin pazarlama stratejisine uygun sosyal medya reklamları hazırlar, bu reklamları yönetir ve sizlere detaylı olarak raporlarız.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya hesaplarınız; alanında uzman olan, topluluklarla doğru iletişim kurabilecek profesyoneller tarafından yönetilmelidir. Tecrübeli ekibimiz ile sosyal medya sayfalarının yönetimini üstlenir ve hedef kitlelere sosyal medyada ulaşırız. Sektörünüzle ilgili özgün ve ilgi çekici içerikler oluşturarak bu içerikleri paylaşır, gelen etkileşim ve mesajları doğru şekilde yönetip, erişim ve etkileşimleri müşteriye çeviririz.

İÇERİK PAZARLAMASI

Reklam çalışması yaparken, eğer doğru hedef kitlenize doğru reklamı iletemezseniz yapmış olduğunuz çalışmalarınızın boşa gitmesi kaçınılmaz olacaktır. EGS Medya olarak bizler bu durumun bilincinde hareket ederek doğru yerde ve doğru zamanda etkin çalışmalarımızı sunarak kapsamlı içerikler ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyoruz.

MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA

Dijital ortamlardaki pazarlama stratejilerinin uygulama aşamasına geçişi esnasında en önemli durum medya planlamadır. İnternet üzerinde yapacağınız pazarlama yatırımlarının kaynak planlamalarının uygun şekilde ayarlanması, sınırlı şekildeki kaynaklarınızın en etkin şekilde değerlendirilmesi için ilk kuraldır. EGS Medya, bu alandaki tecrübesi ve deneyimleri ile şirketiniz için gerekli medya planını oluşturuyor ve satın almasını gerçekleştiriyor.

PROGRAMATİK SATIN ALMA & RTB

Son zamanlarda sıkça duyduğunuz ve oldukça popüler olan “programatik satın alma (programmatic buying)”, daha önce belirlenmiş belirli kural veya kurallar/kriterler zincirinde reklam alımlarının ve medya envanterinin optimizasyonunun yapılması işlemine verilen isimdir. Alanında isim yapmış ekibimiz RTB kurguları, satın almaları ve optimizasyonu konusunda firmanızın reklam giderlerini düşürür, zamanında ve doğru kişiye reklam yapmanıza olanak verir.

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

Google veya herhangi bir arama motorunda isminiz, markanız veya ürününüz hakkında karşınıza görmek istemediğiniz rahatsız edici içeriklerle mi karşılıyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise, itibar yönetimi konusunda 15 senelik tecrübeye sahip ekibimizle arama sonuçlarını iyileştirip, yüzünüzü güldürelim.

WEB ANALİZ DANIŞMANLIĞI

EGS Medya; Google Analytics, Omniture ve Anaytics danışmanlık hizmeti vererek internet sitenizi profesyonel ellerle analiz ediyor, raporluyor ve web sitenizden daha yüksek bir dönüşüme sahip olmanız adına gerekli aksiyonları almanız için firmanızı yönlendiriyor.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com