KURUMSAL WEB TASARIM

Markanızın görünür olduğu tüm alanlarda olduğu gibi web’de de içerik, tasarım ve kullanıcı deneyimi başarının anahtarını oluşturur. Bu üç başlığı dikkate alarak kurguladığımız web tasarımları ile marka değerinizi artıracak bir diğer alanda özenle çalışırız.

Markanızın Vitrinini Oluştururuz

Kullanıcılar tüketecekleri ürün ya da hizmet hakkında bilgi almak istediğinde önce Google’a başvuruyor ve teknik SEO çalışmalarımız ile ilk sırada web siteniz çıkıyor. Bunun önemini kavrayarak markanızın vitrinini kuralına uygun biçimde oluşturuyoruz.

SEO ve Mobile Uyumlu Çalışırız

Hizmet verdiğiniz sektör hakkında yapılan Google aramalarında da en üst sıralarda yer almanız, daha fazla kişiye ulaşmanız anlamına geliyor. Bu amaçla yaptığımız SEO çalışmaları sizi üst sıralara taşırken, responsive (farklı cihazlarla uyumlu) tasarımlar her cihazda en iyi tasarımı sunuyor.

Kullanıcı Deneyimini Önemseriz

Kullanışlı bir web sitesi tasarlarken UI/UX(kullanıcı deneyimi/kullanıcı tasarımı) prensipleri yol haritasını çizen en önemli etkenler olmalı. Bu doğrultuda kullanıcıların istedikleri alana en az tıklama yaparak ulaşmasını sağlıyoruz.

Devamlı Güncel Tutarız

Web tasarımın değişen dinamiklerine yetişen bir web sitesi, markanızı her zaman güncel tutar. Ürün/hizmet değişimlerinde sizin de kullanacağınız yönetim paneli, web tasarım modasına uygun tasarımlar gibi yöntemler ile vitrininizi devamlı güncel tutarız.

Sizi Arayalım

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com